AC NEXMEP
Hızlı Şarj Üniteleri

Nexmep Elektrikli Araç Şarj Üniteleri 30 yıllık bilgi birikimi ve deneyimle ortaya çıkmaktadır. Bu deneyim ve bilgilerin ışığında üretilen şarj ünitesi hızlı şarj uyumlu elektrikli araçlara hızlı şarj hizmeti sunmaktadır. Hızlı şarj hizmeti ile petrol istasyonları gibi yerlerde kullanıcılara kısa sürede şarj imkanı sunar.

Üstün Uyumluluk

Nexmep Elektrikli Araç Şarj Üniteleri 30 yıllık bilgi birikimi ve deneyimle ortaya çıkmaktadır. Bu deneyim ve bilgiler ışığında üretilen şarj ünitesi tüm istasyonlardaki otomasyon ve ödeme sistemleri ile tam uyumlu olarak çalışmaktadır. Tüm otomasyon sistemleri ile uyumlu olması, kurulu olan mevcut sisteme ekleme kolaylığı sağlayarak ekstra zaman ve maaliyeti engellemiş olur.

Yeni Nesil Güç Sistemi

Araç ve kablo uygunluğuna göre verilebilecek maksimum güç tamamen otomatik olarak tespit edilir. Bu özellik sayesinde elektrikli araç şarj kablosu ve araç şarj tertibatında oluşabilecek zararların önüne geçilmiş olur. 

Bağlantı Çeşitliliği

Nexmep Elektrikli Araç Şarj Üniteleri bağlantı çeşitliliği sayesinde geniş müşteri kitlesine hizmet imkanı sunmaktadır. Case B bağlantı sistemi ile alışılmış şarj istasyon özelliği sunarken Case C bağlantı sistemi ile araç kullanıcılarının kablo taşıma ihtiyacını ortadan kaldırmaktadır.

Güvenlik

Nexmep Elektrikli Araç Şarj Üniteleri  IP54 sınıfı koruması sayesinde dış ortamlarda kullanım için uygundur. Dış ortam etkilerine karışı cihaz IK10 seviye dayanım mevcuttur. Gelişmiş topraklaması ile petrol istasyonlarında güvenli olarak hizmet imkanı sunar.

Satış Sonrası Hizmet

Nexmep Elektrikli Araç Şarj Üniteleri geniş servis ağı ile satış sonrası hizmet sunmaktadır. Satış sonrası hizmette garanti kapsamı, yedek parça desteği ve bakım onarım hizmetleri yer almaktadır.

Hızlı ve kolay destek imkanı sayesinde müşterilerinize sunduğunuz hizmette zorlu süreçler ve aksaklıklar yaşamamış olursunuz.

Tasarım Seçenekleri

Nexmep Elektrikli Araç Şarj Üniteleri istasyon ve diğer istenilen tüm noktalarda tasarım olarak uygun kalmak ve tasarımsal düzenini bozmamak için farklı tasarımlara sahiptir. Farklı tasarımları sayesinde sizlere en uygun modeli seçmeniz konusunda kolaylık sağlar.

nexmep-logo.png